Chcesz dowiedzieć się więcej? | Zadzwoń: +48 500 655 626

KIM JESTEM?

Poznajmy się

Mam na imię Karolina, urodziłam się i mieszkam w Krakowie. Jestem filologiem włoskim i pasjonatką historii, szczególnie średniowiecza, języków obcych oraz sztuki i kultur świata. 

Kursy językowe

Pilotaż wycieczek

Wycieczki terenowe

Pielgrzymki

O mnie

Dowiedz się więcej

Wiele lat spędziłam podróżując między Polską a Włochami, przez około 6 lat mieszkałam na Sycylii, pracując jako tłumacz, pilot wycieczek oraz referent w konsulacie generalnym RP w Katanii.

Doświadczenie w pilotażu wycieczek i przewodnictwie zdobyłam głównie jako pilot grup turystycznych i pielgrzymkowych we Włoszech, a po powrocie do Polski - jako licencjonowany przewodnik miejski po Krakowie. Pracowałam i wciąż pracuję jako przewodnik miejski oraz terenowy, a także tłumacz, lektor języka włoskiego oraz wykładowca akademicki.

Moich gości oprowadzam w języku polskim i włoskim. Jestem członkiem Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych w Krakowie, które jest zrzeszone w Federacji Stowarzyszeń Przewodnickich oraz PTTK Ojców.

Ciekawostka

Od kilkunastu lat pokazuję młodszym i starszym turystom piękno południowej Polski, oprowadzając również w terenie jako przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym i Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej.

WYCIECZKI

Co mnie wyróżnia?

Posiadam uprawnienia do oprowadzania po wnętrzach najważniejszych krakowskich muzeów, w których wymagana jest osobna licencja:

LICENCJA

Zamek Królewski na Wawelu

LICENCJA

Podziemia Rynku

LICENCJA

Kopiec Kościuszki

LICENCJA

Trasa pamięci i Fabryka „Emalia” Oskara Schindlera

01

Amsterdam

Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetur adipiscing elit. Maece males mas porttitor lectus cursus nec. Ut pharetra metus nec lobortis imperdiet pharetra fermentum.